Spolek občanů, který si klade za cíl budovat občanskou společnost a pěstovat lásku ke krajině, ke kultuře a k sobě navzájem.
Kaplicka_2013169.jpg
Přihlašte se k odběru novinek na stránkách
Jiří oslavil 50
Pohádka, kterou Kalňáci secvičili na počest Jirkových narozen :-)
4. šampíčkový večírek
Ač na čtvrtý šampíčkový večírek dorazily tentokrát chomutovské dámy v jednotném dresu Spolku Postupně Stárnoucích Přátel, ony samy stárnoucí rozhodně nejsou. Během veselého večera dokázaly bavit společnost zábavnými historkami svého letitého přátelství. A protože v tomto týdnu oslavila Věrka Svobodová hezké narozeniny, došlo i na gratulace, dárky a nezbytný Olinin dort. Šampíčkový večírek končil v pozdních nočních hodinách, aby mohl mít sobotní pokračování spojené s exkurzí do Proškovic nového sídla.
a.jpg
b.jpg
Oslava narozenin Luďka Kotoučka
V pátek třináctého jsme se postavili pověře ve světě nejznámější a uspořádali hned dvě akce. Posunutou výroční schůzi (podrobnosti naleznete v sekci Kalňáci, z.s.) a hlavně oslavu 55. narozenin Ludi Kotoučka. Večer byl sice deštivý, ale schovaní pod stanem jsme Luďovi popřáli a pak s ním společně zapěli snad všechny kotlíkářké písně.
Rybář a Rybička
Jarda s Luďou oslavili společně v Kalné své narozeniny. Kdo na oslavu přišel, dobře se poměl. Chlapům přejeme nadále zdraví, štěstí a pohodu. A takovouhle měli radost z dortu :-)
Rybička a rybář.jpg
2015
Další padesátka oslavena
Ivan.jpg
Šedá eminence Kalňáků, Ivan, oslavil svou padesátku, ale ještě víc jsme oslavili příchod jeho vnuka na svět. Toníčkovi moc přejeme, ať se mu na světě líbí a Ivanovi dalších šťastných a zdravých 50.
Jarčiny 45. narozeniny
Na Políčku v jetelíčku... tentokrát jsme oslavili 45. narozeniny Jarky Horáčkové. Přejeme jí zdraví, štěstí a pohodu.
3. šampíčkový večírek
Po roce zavítaly do Kalné dámy z Chomutova a Jirkova, což byl velký důvod k uspořádání třetího dámského šampíčkového večera. Večer nám uběhl příliš rychle a tak se těšíme zas za rok.
PS: I Jirka dorazil :-)
champ 2015.jpg
Olininy a Vláďovy narozeniny
Oli (40) a Vláďa (55) oslavili narozeniny ve stylu 30. let.
Láďa a Oli 1.jpg
Slávkovy narozeniny
b.jpg
Na lednový sobotní večer byly v plánu dvě akce v jedné. Po roce bylo třeba zhodnotit činnost a hospodaření spolku Kalňáků, naplánovat rok další a hlavně oslavit spolu se Slávkem jeho krásné narozeniny. Proto se sešlo ve Sportkubu na Vodárně pětatřicet gratulantů, aby Slávkovi popřáli do dalších let pevné zdraví, štěstí a mnoho spokojenosti v kruhu svých blízkých. Oslava to byla vskutku vydařená a za bujarého veselí se poslední gratulanti rozcházeli v pozdních nočních hodinách.
Oslavy začínají...
A je to tady! Pan Jaroslav Petrů, všemi ctěný a vážený Slávek, slaví v těchto dnech krásné 80. narozeniny. S velkou gratulací přišli dnes rybáři, hasiči, zástupci obce. Jen my, Kalňáci, ještě obhlížíme květinářství :-) a plánujeme velkou oslavu na tuto sobotu.

Slávkovi přejeme, ať je zdráv a v kruhu své rodiny šťasten.
Slavek.jpg
2014
80. narozeniny Pepy Horáčka
h2.jpg
Pan Horáček v širokém kruhu rodiny a přátel oslavil své 80. narozeniny. Sláva to byla veliká a všichni přejeme panu Horáčkovi stálé zdraví pohodu a životní optimismus.
Svatba Majdy a Kuby - 26. 7. 2014
Sláva to byla přenáramná. Po sedmi letech od Káji a Oli se další dva Kalňáci rozhodli, že není nač čekat, když je jasné, že si jeden druhého už chtějí ponechat. A červenec se k svatbě hodí úplně nejvíc. Svatá Anna oddálila svá chladná rána, naopak nad Políčko vyslala to nejlepší, co si Majda s Kubou mohli přát. Svatební obřad v sadu byl i přes bosaté nožky důstojný a dojemný, jídla na hostině povedená, zábava nevázla. S podvečerem doplnili rodinnou sešlost ostatní Kalňáci a mejdan trval skoro do rána. Přejeme našim novomanželům hodně štěstí a lásky.
aIMGP3672.jpg
aIMGP3669.jpg
cIMGP3592.jpg
eIMGP3820.jpg
Věrka Svobodová
V neděli oslavila své narozeniny Věrka Svobodová z Kalné. Ve velice parném dni a po té, co paní Svobodové popřála rodina, jsme slavili ještě na hezké neděli osvěžujícím šampaňským. Věrce přejeme plné zdraví, štěstí a ať se jí daří.
Věrka narozeniny.jpg
Šampíčkový večer číslo dvě
Zas nás navštívily dámy z Chomutova a tak jsme si užily druhý dámský šampíčkový večer. Bylo veselo a milo. A tak se pak ukázal i Jirka :-)
9.jpg
1.jpg
Dády první sátka
Dáda oslavila své padesátiny hned několikrát. Krom oslav v pracovním a úzkém rodinném měla nečekanou oslavu spojenou s dámskou jízdou a procházkou starou Prahou.
1.jpg
A pak ji čekala velká oslava v kruhu Kalňáků. Určitě se jí to moc líbilo, přišlo spousta lidí, dostala hoooodně dárků, velký dort, hlavní disdžokejka se starala o hudbu se svými pomocníky a slavilo se do rána.
1.jpg
2.jpg
A ještě báseň proDádu  34.3kB
Jedno oko nezůstalo suché.
2013
Bohoušova 50

Bohouškovi jsme rádi přišli popřát k 50. narozeninám.

Bohouškova básnička  1.67MB
Básnička o Zdeňky.
B.jpg
Jirkova oslava
Jirka oslavil své narozeniny v Kalné u Bílků, tentokrát v užším kruhu, ale i tak jsme si to moc užili.
setkani_2.8.2013_007.jpg
Šampíčkový večer
Protože poctivě sbíráme kódy ze špuntů od bohémky, naspořili jsme takové množství, že jsme si pozvali pána od fochu. Přivezl nám několik druhů vína a moc hezky o tom povídal. A my to vše vypily. Příjemná byla společnost jednovaječných čtyřčat ze severu.
IMG_3198.jpg
Hezká neděle s tetou Žofkou
Teta Žofka měla narozeniny, přijala pozvání na hezkou neděli a tak jsme s ní narozeniny pěkně oslavili.
IMG_3180.jpg
Romanovo 50
Rumís oslavil 50. narozeniny. Byli jsme raději s ním, aby mu to nebylo líto a byla pěkná sranda. Dostal sekačku, pilu, test, dort - tak snad zapomněl na ten věk.
IMG_2393.jpg
Jardových 65
Jarda s námi oslavil své půlkulatiny. Dárek jsme museli reklamovat, ale dort se snědl :-)
j3.jpg
j2.jpg
Jarčiny 45.
Jarka oslavila své narozeny na naší výroční schůzi sdružení. Zahráli jsme si Riskuj ze znalostí Kalné a Kalňáků a zas to bylo super a do rána.
jar4.jpg
jar1.jpg
2012
Jirkovy 46. narozky
jj1.jpg
jj2.jpg
Oslava Hančiny úspěšné maturity - 9. 6. 2012
Udělala nám, holčina, radost.
h1.jpg
h2.jpg
"Kabátová" oslava Ludi a Jardy - 14. 4. 2012"
Luďa Putz a Jarda Rybička s námi oslavili své narozky. Množstvím kabátů to vypadalo možná trochu úchylně....
S Luďou chci slavit tenhle den
a možná noc nám na to nestačí,
z Besedy nehneme se ven,
od pěti k šestce ať se protančí.
l1.jpg
l2.jpg
2011
Horáčci a Jirka
hh2.jpg
hh.jpg
Společných 90
Zden a s Hankou měly svůj den
d1.jpg
d2.jpg
d3.jpg
Luďovo 50
Kurva drááát
padesáááát
l2.jpg
2010
Flanel party
Láďovo 50
Kurva dráááát
Padesáááát
l.jpg
Oldies party - duben 2010
ještěrka.png

CO NÁS ČEKÁ?


23. března uklízíme přírodu

6. dubna uspořádáme předvelikonoční cukrování v Hulicích

20. dubna na Bílou sobotu jedeme na výlet za poznáním 

bg.jpg
Kalňáci, zapsaný spolek. Rada: Olga Bílková, Jiří Petrů, Luděk Putz.
Telefon: 602 288 414
Mail: olinazkalne@gmail.com
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one